Slide3 Slide1 Slide2

Kvalitní český plašič kun

Chcete se zbavit kuny jednou pro vždy? Vyzkoušeli jste už všechny ‚babské‘ rady a nic nepomohlo? Právě pro Vás jsme na Západočeské univerzitě v Plzni vyvinuli první opravdu funkční ultrazvukový plašič kun a myší v České republice, který tyto nepříjemné škůdce nadobro vyžene z Vašeho obydlí a vy budete v noci v klidu spát.

Více informací Koupit plašičku
DOPRAVA ZDARMA !!!

Kupte naši plašičku škůdců VyplašTo a zašleme Vám ji zcela ZDARMA!

Proč si vybrat VyplašTo

1
Český výrobek

Plašič Vyplašto byl kompletně vyvinut v České republice na Západočeské univerzitě v Plzni, kde bylo zařízení optimalizováno tak, aby dosáhlo maximálního vyzařovacího výkonu, jak v případě provozu v bateriovém režimu, tak po připojení síťového adaptéru. Kompletace výrobku byla rovněž provedena na území České republiky, po níž byl proveden výstupní test funkčnosti, abychom měli jistotu, že obdržíte spolehlivě fungující plašič.

2
Perfektní design

Tento odpuzovač škůdců navrhl známý plzeňský designér doc. MgA. Zdeněk Veverka, který dokázal perfektně skloubit technické a funkční požadavky na plašič s nadčasovým designem, takže se nemusíte obávat umístění naší plašičky ve Vašem pěkném interiéru/exteriéru.

3
Bezpečný výrobek

Ultrazvukové plašiče Vyplašto byly vyrobeny s ohledem na jejich umístění a to i v obytných prostorech, takže jsou konstruovány tak, aby byly při dodržení doporučených pokynů zcela bezpečné pro člověka. Splňují tedy mnoho kritérií, mimo jiné normu pro maximální hladinu akustického tlaku ve frekvenčním pásmu ultrazvuku, které bylo ověřeno nezávislým měřením zkušebnou TÜV SÜD.

4
Vrácení zboží do 30-ti dní

Naším plašičem jsme si natolik jistí, že Vám zákazníkům nabízíme prodlouženou lhůtu pro vrácení peněz, pokud nebudete z jakéhokoliv důvodu s produktem spokojeni.

Náš příběh

Víme, čím si procházíte. Sami jsme to zažili!

Češi jsou známí oblibou bydlení v rodinných domech a říká se, že jsou dokonce národem chatařů. A ani my, zakladatelé VyplašTo, nejsme výjimkou. I proto víme, že kromě spousty radostí je kolem bydlení „ve vlastním“ i kolem chat a chatek taky hodně tvrdé práce a starostí. K myšlence vzniku značky VyplašTo nás dovedla hlavně naše vlastní potřeba vypořádat se se záškodníky, kteří se každoročně ubytovávali pod střechami našich domovů. Hledali jsme efektivní řešení, jak se nadobro kun zbavit, a vyzkoušeli snad úplně všechno. A když jsme došli k tomu, že nic z osvědčených rad a dostupných produktů nefunguje, pustili jsme se do toho sami.

Česká značka, čeští odborníci

Aby byly plašičky VyplašTo špičkou na trhu, rozhodli jsme se na jejich vývoji spolupracovat s experty ze Západočeské univerzity v Plzni. Zároveň máme sami vzdělání v oblasti technologií a elektroniky a zabývali jsme se tímto oborem v rámci několika předchozích projektů. Díky tomu se nám podařilo najít optimální technologické řešení, které dbá na vysokou efektivitu produktu i vaši maximální možnou bezpečnost, a to bez kompromisu na designu, který odpovídá moderním trendům a hodí se do jakéhokoli interiéru. Naše společnost se řídí hesly jako je poctivost, kvalita a česká tradice. Proto za plašičkami VyplašTo stojí tým ryze českých profesionálů, kteří plně rozumí všem vašim potřebám.

Nejsme pouze prodejci. Pomáháme!

Kromě toho, že stojíme za celým vývojem i výrobou kvalitních plašiček VyplašTo, je samozřejmostí také komplexní poradenství ohledně škůdců, se kterými bojujete. Jen tak se dokážete nechtěných obyvatel zbavit efektivně a napořád. Pomůžeme vám proto s vhodným výběrem plašícího zařízení, poradíme, jak jej nejlépe umístit v objektu, který chcete ochránit, a přidáme i několik informací o bezpečnosti a účinnosti našich plašiček. Jsme tady pro vás!

Koupit plašičku

Máte dotaz?

VyplašTo s.r.o.
Republikánská 1179/47
312 00 Plzeň
Kontaktní údaje